CFSAS

12.4.2017

O víkendu 8. a 9.dubna proběhl v Českém Vrbném (České Budějovice) PRVNÍ ZÁVOD letošní sezóny organizovaný sportovním klubem BUDESPORT a zároveň první letošní závod SUP seriálu kterého se zůčastnilo více než 50 závodníků všech kategorií.foto by BUDESPORT

Závod je započítáván do ČESKÉHO POHÁRU 2017 a také byl prvním nominačním závodem na MS v Dánsku. První den se závodilo na dlouhé trati  (15 a 5 km) v kategoriích ELITE a HOBBY. V kategorii ELITE zvítězil Branislav Šrámek následovaný Tomášem Vanečkem a Tomášem Pavlíkem. V ženské kategorii ELITE zvítězila Iva Dundová následovaná Kristýnou Babiánkovou a Danou Halešovou.V kategorii HOBBY na trati 5 km zvítězil Jan Zíma, na druhém místě Jan Koudelka a na třetím Jan Vazač. V kategorii HOBBY ženy je pořadí následující: Lenka Baurerová, Lucie Fialová a třetí místo pro Martinu Brémovou.

V  neděli za slunečného počasí proběhl technický závod který prověřil připravenost závodníků na maximum. Jedná se o závod na kratší trati, kde rozhodující roli hraje technická zdatnost při otočkách kolem bójek, výbušnost při akceleraci a zvládnutí přeběhu kolem vlajky umístěné na břehu.

V kategorii ELITE muži zvítězil Tomáš Vaněček, druhý Branislav Šrámek a třetí Tomáš Grošup.
V kategorii ELITE ženy na prvním místě Iva Dundová následovaná Kristýnou Babiánkovou a Lucií Fialovou.
Hobby muži: Jan Rott, Jakub Zíma a Jan Koudelka
Hoby ženy: Klara Krejčíková , Simona Krajíčková
V kategorii U-14 a U-18: Anna Šestáková, Jan Vazač a Matěj Židlický

Chtěli bychom tímto poděkovat BUDESPORTU za dokonalou organizaci a blahopřát všem zůčastněným k výsledkům.