Euro Tour Praha

Závod světové paddleboardové série Euro Tour dvakrát v Praze na Střeleckém ostrově.

VÝSLEDKY 2019 / 2021

Prague Paddle Fest 27-28. srpna 2021

 Informace pro závodníky Českého poháru v paddleboardingu

Střelecký ostrov, Praha

Zažijte s námi paddleboarding v centru historického města Prahy.

Tento závod zaštiťuje po sportovní stránce ČFSUP.
Závod je součástí světové série The Euro Tour .
Dvoudenní program bude určen pro každého. Testování paddleboardů, společné workshopy pro děti, závody pro děti, amatéry i profesionály  nebo pro celé týmy. To vše s výhledem na Karlův most, Pražský hrad anebo Národní divadlo.
Registrace k závodu a další info najdete na oficiálním webu www.praguepaddlefest.cz

Pár důležitých informací:
💳HOTOVOST i BANKOVNÍ KARTY: Na ostrově se dá platit bankovními kartami i v hotovosti. (Startovné se na místě platí v hotovosti💵 nebo předem na účet při online přihlášce.)

  • stage bar u pódia – platba kartou i hotově
  • cocovan (prodej káva, zákusky) – platba kartou i hotově
  • nově postavený stan blízko stage baru – jídlo – platba POUZE HOTOVĚ

🚙VYKLÁDÁNÍ BOARDŮ: můžete zastavit na 15 minut na krátkodobém parkovišti pro autobusy v ulici Vítězná před Mostem Legií. Poté přenést paddleboardy cca 200m přes most a po schodech dolů na Střelecký ostrov, kde najdete Registraci. 
⚠️PARKOVÁNÍ: pro osobní automobily můžete najít volné místo v některých z ulic kolem Janáčkova nábřeží případně na placeném parkovišti Národního divadla (pravý břeh) nebo některého parkovacího domu (levý břeh).
🚐OBYTNÉ AUTOMOBILY doporučujeme zaparkovat na Císařské louce v kempu.

PROPOZICE A PROGRAM NA OFICIÁLNÍCH STRÁNKÁCH PRAGUE PADDLE FEST

 Informace pro závodníky Českého poháru v paddleboardingu

Promotér závodu EUROTOUR PRAGUE PADDLE FEST 2021 VSM Production společně s ČFSUP se domluvili v zájmu podpory českého paddleboardingu a umožnění startu co největšího počtu českých závodníků ve světovém závodě EUROTOUR na českém území a možnosti porovnání výkonnosti se světovou špičkou a zároveň jako poděkování za účast závodníků na závodech českého poháru ke snížení startovného českých závodníků kategorie EURO TOUR RACE (muži, ženy, junioři, juniorky) o 50 % ze startovného ve výši 2 000 Kč/ 80 € a 1 000 Kč/40 € pro kategorii junioři/juniorky

Podmínky využití sníženého startovného:

  • Účast nejméně ve 4 závodech Českého poháru 2021 bodové hodnoty 3000 nebo 2000 bodů – tj. čtyři disciplíny dle výběru: long distance, technical race a sprint, které je možné získat na pohárových závodech do Finále Českého poháru v paddleboardingu 20-22.8.2021 (týden před Prague Paddle Festem) .
  • Závodník se musí přihlásit přes přihlašovací formulář na webových stránkách praguepaddlefest.cz a uhradit částku nejpozději do 25.8. 2021 (den připsání částky na účet pořadatele závodu). Do poznámky u platby poznamenat „SLEVA STARTOVNÉHO ČP“
  • Kritériem pro určení počtu odjetých závodů a uplatnění slevy bude oficiální žebříček ČFSUP závodníků českého poháru
  • Závodníkům, kteří uhradili startovné již v roce 2020, se automaticky převádí startovné na letošní ročník

Informace na info@vsm-production.cz