CFSAS

9.4.2019

ČFSUP a Snowboardel předali závodní paddleboardy NSP pro šampiony Českého poháru v paddleboardingu

Třetí ročník seriálu Český pohár v paddleboardingu klepe na dveře. Již za pár dní propukne o víkendu 4.-5. května první závod na akci Paddleboard Cup Nymburk na špičce nymburského přístavu.

Na klání v další paddleboardové sezóně a obhájení vítězného titulu pohárového Šampiona a Šampiónky se připravují i jejich současní držitelé Ondřej Petrák (TJ Prazdroj Plzeň) a Lucie Fialová (NSP.CZ), kteří do této sezóny vyráží na nových závodních deskách od značky NSP. Tuto špičkovou materiální podporu poskytuje již druhou sezónu pro ČFSUP a její celkové vítěze Českého poháru v paddleboardingu 2018 hlavní distributor značky NSP pro ČR Mc.SUP obchod Snowboardel. Oba úřadující Šampioni nabídky využili a osobně si byli převzít jejich zapůjčené paddleboardy NSP na sezónu 2019. Předání paddleboardů se zhostil zástupce Snowboardelu Jakub a viceprezident ČFSUP David Raab.

Ondřej Petrák: “Nový prkno jede skvěle, jak do rychlosti tak manévrovatelnost a stabilita je slušná. Jsem rád, že se mi taková možnost naskytla a pro naše středoevropský podmínky je NSP Ninja perfektní. Kdyby mi někdo před loňskou sezónou řekl, že vyhraju celkový pořadí ČP, tak se mu asi vysměju, jelikož se jednalo o moji první sezónu v ELITE a mým cílem bylo hlavně sbírat zkušenosti, na jednotlivých závodech. Nicméně se mi povedlo zajet několik slušných výsledků a výhra byla i s trochou štěstí v kapse. Letos to ale nebude vůbec jednoduchý, kromě závodů ČP, kde už letos nebudu za černýho koně, se chystám na závody série SUP Alps Trophy a taky bych se rád zúčastnil několika závodů EUROTOUR včetně toho v Praze. Sezóna bude dlouhá a moc si přeju, abychom se na závodech ČP scházeli v co největším počtu. Díky ČFSUP za práci, kterou odvádite při pořádání celýho tohohle kolotoče a doufám, že se Vám podaří spojit celou SUP komunitu dohromady.”

Lucie Fialová: ” Z nového boardu mám radost a jsem ráda za takovou podporu. Značku NSP jezdím již druhým rokem a vyhovuje mi a jsem ráda, že do nové sezóny můžu vyrazit i na novém modelu. Plánuji se zúčastnit všech závodů Českého poháru a v mezičase chci vyrazit i na nějaké Eurotourové závody a nasbírat nějaké světové body, ale hlavně si to užít.”

Šampioni Českého poháru v paddleboardingu si převzali paddleboardy zančky NSP, na kterých budou závodit v sezóně 219. Zleva: Jakub ze Snowboardelu, Šampionka Lucie Fialová, Šampion Ondřej Petrák, viceprezident ČFSUP David Raab.

Vítězové českého poháru v paddleboardingu 2018: Ondřej Petrák a Lucie Fialová