CFSUP

21.3.2020

Vyjádření prezidenta ČFSUP k aktuální situaci a paddleboardové sezóně 2020

„Zdravím z domova, kde sedím stejně jako většina z vás, pokud nejste zrovna v první linii anebo nebojujete s virem. Své osobní strachy a obavy ředím představami, jak nastalou situaci prožívají ostatní. Co děláte vy všichni, se kterými se potkáváme už 3 roky na závodech Českého poháru v paddleboardingu?

Podpořeni vaším zájmem a nadšením z minulé sezóny jsme letos seriál rozšířili o regionální, většinou jednodenní, závody. Všichni pořadatelé se na své akce již připravují a těší. I za této situace jsme přesvědčeni, že se seriál v souladu se všemi usneseními vlády ČR k omezení šíření nemoci COVID-19 uskuteční v plném rozsahu. Pokud bude třeba některé závody přesunout, náhradní termín dokážeme najít.

Náš sport nám umožňuje i v této době se jít projet na řeku nebo jezero. Prostě to jen dělejte sami, a ne ve skupinách. Trénujte jen tak, abyste tělo posilovali a ne vyčerpávali. Je velmi pravděpodobné, že nás nemoc může zasáhnout. Tak ať jsme na ní připraveni, jak nejlépe to jde. Držte se a buďte ohleduplní, těšíme se na vaše příběhy! ALOHA.“

– za ČFSUP David Raab, prezident