Team

VÝBOR

Prezident: Stanislav (Stano) Hubáček

Víceprezident: Ing. Ota Drahovzal (odstupující) Ing. David Raab (kooptovaný)

Jednatel: JUDr. Petr Kotulan

Osoby pověřené výborem:

Ing.Lucie Fialová – administrativní činnost a komunikace, sociální sítě

Stano

Od roku 2005 se aktivně věnuji vodním sportům. Začal jsem kitesurfingem a hledal jsem alternativu pro dny, kdy nefouká. V roce 2011 jsem objevil Stand Up Paddleboarding a nadchnul se na maximum a to mě drží dodnes. Za tu dobu jsem si prošel genezí >vlny>>pádlování pro radost>>>pádlování na dlouhou vzdálenost. Od roku 2013 provozuji na Gran Canaria SUP centrum a školu, kde se snažím předat svoje zkušenosti a nadšení pro SUP ostatním. V roce 2013 jsme společně s viceprezidentem založili federaci ČFSUP v zájmu sjednocení SUPu v ČR a posunu někam dál. Od roku 2015 aktivně závodím, v roce 2016 jsem skončil celkově na 4. místě v kanárském poháru.

SUP a SURF vzdělání: IOSUP instruktor SUP, ISA sup instruktor, oficiální instruktor Surfingu pod španelskou surfovou federací uznaný Ministerstvem školství a sportu Španělského království

Prkna: víc než místa v garáži

Nej závod: Dunkerbeck PRO-AM race 3. místo downwind open category

Dream závod: 11 cities a Molokai2Oahu

Co dělám: pokud neučím klienty pádlovat na SUPu a respektovat oceán, tak prostě jen tak SUP surfuji nebo trénuji na závody

 

David

Na paddleboardu jezdím asi pět let, když se do Čech dostaly první prkna. Jako bývalému závodnímu kajakáři mi nejdřív tato vodní aktivita přišla dost nepřijatelná, ale mé dcery úplně nadchla. Jakmile jsem si na prkno sám stoupl, tak už jsem z něj neslezl. Nevnímám paddleboarding jako sport, ale je mi bližší jako odkaz na více než 300 let starou rituální tradici polynésanů.

Prkna: 3 matrace a jeden hardboard

Nej závod: 11 Cities, Nautic SUP Paris Crossing

Baví mě: interakce s jedním ze čtyř základních živlů, freeride na řekách, long distance

Dream závod: Eurotour Fuerteventura downwind, Molokai downwind race

Co dělám: designování a realizace atypických bezrámových skleněných konstrukcí, občasná výpomoc ve firmě Raab Paddles, spolupořádání SUP závodů

Kontakt: david.raab (zavináč) cfsup.cz

 

Ota

Past Director HOG-Harley Owners Group, Praha Chapter, v současné době v důchodu na ostrově Gran Canaria, kde jsem spolumajitel půjčovny aut. Stano mě v roce 2012 ukázal SUP jako alternativní sport i pro člověka jako jsem já a od té doby se snažím provozovat tento sport, co mi zdraví dovolí. V roce 2013 mě oslovil s projektem federace ČFSUP, který mne zaujal. Od té doby se snažím pomáhat se zviditelněním ČFSUP a díky dlouholetým zkušenostem v obchodní sféře dávat federaci směr do budoucna.

Co dělám: Harley-Davidson a Sup

Desky: 1

Petr

Jsem dlouholetý přítel Stana a Oty, navštěvuji ostrov Gran Canaria několikrát do roka a kromě tenisu který mi pomáhá při odreagování od mé profese jsem díky Otovi a Stanovi našel další sport který mě udržuje v kondici a užívam si klidu a ticha na SUPu. Ihned se ke me připojil můj syn který absolvoval tydenní kurz na GC a v současné době již pádluje zcela samostatně po cestách po světe. V rámci  federace jako spoluzakladatel se starám o veškeré pravní úkony související s chodem federace.

Co dělám: Tenis a SUP

Desky: žádná (všechny mi zabavil syn)

Lucie      

Na paddleboardu jsem poprvé stála v roce 2013, když nám na kurzu windsurfingu nefoukalo. Pak podruhé v srpnu 2015, když jsem se začala více pohybovat v Českém Vrbném u nás na kanále. Při rozhodcování na SUP slalomu na divoké vodě jsem si dala předsevzetí, že to další rok sjedu také. A tak jsem se stala členem budějovického klubu Bude Sport a od 1.dubna 2016 jsem rovnou začala závodit. Kanál jsem si pak v červnu opravdu ve stoje sjela. 

Prkna: už zase jedno, ale postavím se na všechno

Nej závod: Eurotour na Fuerteventuře 2017

Baví mě: točení na bójkách a pádlování na moři

Dream závod: Payette River Games a zapádlovat s Chrisem Bertishem

Co dělám: projektový manager, realizace a propagace eventů (Vltava Open), příjezdový cestovní ruch, meziobecní spolupráce a rozvoj regionu.

Kontakt: lucie.fialova (zavináč) cfsup.cz