Mistrovství ČR v paddleboardingu 2021

.

Mistrovství ČR v paddleboardingu 2021

KDY: 23-25.7.2021
KDE: Přehrada Jesenice – Koupaliště Dřenice, Cheb

foto: martinhladik.com
Fotogalerie sprint
Fotogalerie technical race, dragon sprint
Fotogalerie long distance a vyhlášení mistrů

Výsledky jednotlivých disciplín najdete zde

Výsledky overall MČR v paddleboardingu 

Hlavní kategorie: OPEN a Děti do 15 let, Kluby

Celkové výsledky Mistrovství  v paddleboardingu 2021
OPEN muži OPEN ženy Chlapci do 15 let Dívky do 15 let

Kluby

OPEN Muži (hlavní kategorie) OPEN Ženy (hlavní kategorie)
1 Tomáš Grošup 1 Iva Dundová
2 Ondřej Petrák 2 Anna Hyková
3 Branislav Šrámek 3 Lucie Raab

 

Mistrovství ČR ve Stand Up Paddlebordingu na Jesenici

Děti do 15 let – chlapci Děti do 15 let – dívky 
1 Jakub Bouška 1 Karolína Uhrová
2 Matyáš Soukup 2 Karolína Boušková
3 Ondřej Štětka 3 Valerie Soukupová

 

Mistrovství ČR ve Stand Up Paddlebordingu

Mistrovství ČR ve Stand Up Paddlebordingu

Kluby  body závodníci
1 BUDESPORT ČESKÉ BUDĚJOVICE 30.930 Jakub Bouška, Anna Hyková, Ondřej Štětka, Petr Rohlena, Karolína Boušková, Vojtěch Seidenglanz, Branislav Šrámek, Jan Šrámek
2 4S 28.470 Matyáš Soukup, Jan Soukup, Valerie Soukupová, Karolína Uhrová, Mirka Uhrová
3 TJ KOTVA BRANÍK 17.797 Lucie Raab, Eva Vrbová, David Raab, Petr Cemper, Agáta Radvanská

 


Mistři v podkategoriích:

Děti do 12 let- mladí chlapci (podkategorie Děti) Děti do 12 let – mladí dívky  (podkategorie Děti)
1 Jan Jehlík 1 Valerie Soukupová
2 David Kolařík 2 Karolína Roubová
3 Jan Budík 3 Agáta Schwobová

Mistrovství ČR ve Stand Up Paddlebordingu

Mistrovství ČR ve Stand Up Paddlebordingu

Junioři (podkategorie OPEN)
1 Vojtěch Seidenglanz
2 Petr Rohlena
3 Jan Šesták

Mistrovství ČR ve Stand Up Paddlebordingu

Master 40+  Muži (podkategorie OPEN) Master 40+  Ženy (podkategorie OPEN)
1 Branislav Šrámek 1 Stanislava Pulkrábková
2 Jan Soukup 2 Radka Laryšová
3 Jan Šrámek 3 Alena Voždová

Mistrovství ČR ve Stand Up Paddlebordingu

Mistrovství ČR ve Stand Up Paddlebordingu

Master 50+  Muži (podkategorie OPEN)
1 David Raab
2 Michal Brandtner
3 Stanislav Laryš

Mistrovství ČR ve Stand Up Paddlebordingu

iSUP  Muži (podkategorie OPEN) iSUP  Ženy (podkategorie OPEN)
1 David Koblasa 1 Alena Voždová
2 Michal Brandtner 2 Lucie Kulhavá
3 Tomáš Kolářík 3 Jana Červinková

Mistrovství ČR ve Stand Up Paddlebordingu

 

repliky hodinek