Euro Tour Praha

.

PRAGUE PADDLE FEST
25 – 26. září 2020, Střelecký ostrov, Praha

Zažijte s námi paddleboarding v centru historického města Prahy.

Po sportovní stránce ČFSUP zaštiťuje pražský závod světové série The Euro Tour – Prague Paddle Fest. Dvoudenní program bude určen pro každého. Testování paddleboardů, společné workshopy pro děti, závody pro děti, amatéry i profesionály  nebo pro celé týmy. To vše s výhledem na Karlův most, Pražský hrad anebo Národní divadlo.
Registrace k závodu a další info najdete na oficiálním webu www.praguepaddlefest.cz

Celý Střelecký ostrov je bezhotovostní zóna – za občerstvení zde platíte pouze bankovní kartou.
Registrace v hotovosti.

Pár důležitých informací na Prague Paddle Fest – Euro Tour
💳HOTOVOST S SEBOU: Na ostrově se dá platit bankovními kartami i v hotovosti. (Startovné se platí v hotovosti💵)
🚙VYKLÁDÁNÍ BOARDŮ: můžete zastavit na 15 minut na krátkodobém parkovišti pro autobusy v ulici Vítězná před Mostem Legií. Poté přenést paddleboardy cca 200m přes most a po schodech dolů na Střelecký ostrov, kde najdete Registraci. 
⚠️PARKOVÁNÍ: pro osobní automobily můžete najít volné místo v některých z ulic kolem Janáčkova nábřeží případně na placeném parkovišti Národního divadla (pravý břeh) nebo některého parkovacího domu (levý břeh).
🚐OBYTNÉ AUTOMOBILY doporučujeme zaparkovat na Císařské louce v kempu a odtud můžete klidně přijet na Střelecký ostrov na paddleboardech. Jen pozor Šítkovský jez (ten před Střeleckým ostrovem) je potřeba přenést po ochozu nalevo od jezu u restaurace (mapička)

Prague Paddle Fest je součástí letní Grand Slamové šňůry dvanácti Euro Tourových závodů:

 

repliky hodinek