Euro Tour Praha

.

Prague Paddle Fest se přesouvá na rok 2021

AKTUÁLNĚ K PRAGUE PADDLE FESTU OD POŘADATELE:
Letošní 2. ročník Prague Paddle Festu se z bezpečnostních důvodů ruší. Překládá se na rok 2021.
Dvoudenní svátek paddleboardistů, který se měl na pražském Střeleckém ostrově odehrát ve dnech 25. – 26. září 2020, se z bezpečnostních důvodů ruší. Paddleboardisté a jejich příznivci ovšem o klání, na které se tolik připravovali a těšili, nepřijdou, uskuteční se v příštím roce.
Důvodem zrušení festivalu je aktuální epidemiologická situace v Praze, která nám neumožňuje zajistit bezpečný a pohodlný průběh akce. Nejvýznamnějším lokálním ohniskem je právě Praha. Situace je náročná nejen pro domácí sportovce, ale především pro zahraniční účastníky. Většina z nich by měla nařízenou karanténu po návratu z České republiky a museli by podstoupit testy na Covid19.
Konkrétně například Německo kvůli nepříznivé epidemiologické situaci zařadilo od čtvrtka region hlavního města České republiky na seznam rizikových oblastí. O zavedení Prahy na červený seznam uvažuje ostatně celá EU.
Bezpečnost všech účastníků festivalu je pro nás na prvním místě, proto jsme se po dlouhém rozhodování usnesli, že letošní ročník Prague Paddle Festu se neuskuteční. V nejbližší době zveřejníme náhradní termín.”

PRAGUE PADDLE FEST
25 – 26. září 2020, Střelecký ostrov, Praha

Zažijte s námi paddleboarding v centru historického města Prahy.

Po sportovní stránce ČFSUP zaštiťuje pražský závod světové série The Euro Tour – Prague Paddle Fest. Dvoudenní program bude určen pro každého. Testování paddleboardů, společné workshopy pro děti, závody pro děti, amatéry i profesionály  nebo pro celé týmy. To vše s výhledem na Karlův most, Pražský hrad anebo Národní divadlo.
Registrace k závodu a další info najdete na oficiálním webu www.praguepaddlefest.cz

Celý Střelecký ostrov je bezhotovostní zóna – za občerstvení zde platíte pouze bankovní kartou.
Registrace v hotovosti.

Pár důležitých informací na Prague Paddle Fest – Euro Tour
💳HOTOVOST S SEBOU: Na ostrově se dá platit bankovními kartami i v hotovosti. (Startovné se platí v hotovosti💵)
🚙VYKLÁDÁNÍ BOARDŮ: můžete zastavit na 15 minut na krátkodobém parkovišti pro autobusy v ulici Vítězná před Mostem Legií. Poté přenést paddleboardy cca 200m přes most a po schodech dolů na Střelecký ostrov, kde najdete Registraci. 
⚠️PARKOVÁNÍ: pro osobní automobily můžete najít volné místo v některých z ulic kolem Janáčkova nábřeží případně na placeném parkovišti Národního divadla (pravý břeh) nebo některého parkovacího domu (levý břeh).
🚐OBYTNÉ AUTOMOBILY doporučujeme zaparkovat na Císařské louce v kempu a odtud můžete klidně přijet na Střelecký ostrov na paddleboardech. Jen pozor Šítkovský jez (ten před Střeleckým ostrovem) je potřeba přenést po ochozu nalevo od jezu u restaurace (mapička)

ZVÝHODNĚNÉ STARTOVNÉ PRO ÚČASTNÍKY ČESKÉHO POHÁRU V PADDLEBOARDINGU

ČFSUP se společně s promotérem závodu EUROTOUR PRAGUE PADDLE FEST 2020 VSM Production domluvili na zvýhodněném startovném pro členy ČFSUP a závodníky, kteří se zúčastnili minimálně 4 závodů Českého poháru v paddleboardingu Major nebo MČR.

Snížené startovné se týká světového závodu EURO TOUR RACE (muži, ženy, junioři, juniorky) o 50 % z plného startovného, které je: dospělí 2 000 Kč/ 80 € a 1 000 Kč/40 € pro kategorii junioři/juniorky.

Podmínky využití sníženého startovného:

  • Účast nejméně ve 4 závodech Českého poháru v paddleboardingu 2020 (včetně MČR) kategorie major (zahrnují disciplíny long distance, technical race, sprint)
  • Seznam závodů ke splnění výše uvedeného počtu závodů bude uzavřen po finále Českého poháru v paddleboardingu na Vranovské přehradě ve dnech 22.-23.8.2020
  • Závodník se musí přihlásit přes přihlašovací formulář na webových stránkách www.praguepaddlefest.cz a uhradit částku nejpozději do 31.8.2020 (den připsání částky na účet pořadatele závodu). Do poznámky u platby poznamenat „SLEVA STARTOVNÉHO ČP“
  • Kritériem pro určení počtu odjetých závodů a uplatnění slevy bude oficiální žebříček ČFSUP závodníků Českého poháru v paddleboardingu
  • Závodníci, kteří splní podmínku pro uplatnění slevy na startovném dříve, než při závodech finále Českého poháru, se mohou přihlásit a v hotovosti uhradit startovné na PRAGUE PADDLE FEST při závodech Mistrovství ČR, při závodech Českého poháru na Brněnské přehradě, případně při finále ČP na Vranovské přehradě ve stánku PRAGUE PADDLE FEST u registrace
  • Od termínu 1.9.2020 nebude na uplatnění možnosti sníženého startovného za účast při závodech českého poháru brán zřetel

Informace na info@vsm-production.cz

 

repliky hodinek